Blog najlepsze otwieranie

Złamany klucz w drzwiach mieszkania

Home / Blog / Artykuły / Złamany klucz w drzwiach mieszkania

15 lipca 2019

Co robić, kiedy po ciężkim dniu w pracy, chcemy w końcu odpocząć na wygodnej sofie, ale otwierając drzwi do domu, łamie się nam klucz? Scenariusz rodem z komedii zabarwionej czarnym humorem, to prawda, ale jest sposób na szybkie wyjście z tej sytuacji. 

Awarie i nieprzychylne zrządzenia losu przytrafiają się nam zwykle w najmniej oczekiwanych momentach. Dom, czy mieszkaniem jest ostoją każdego człowieka, co więc zrobić, kiedy nie możemy do niego wejść? Złamanie klucza umieszczonego w zamku to naprawdę przykre doświadczenie. Przyczyn niefortunnego wypadku może być wiele. Stary, osłabiony już klucz, nienaoliwiony zamek, zbyt intensywne szarpnięcie, a może złośliwość sąsiada, czy innego żartownisia, który postanowił umieścić coś w dziurce. Jedno jest pewne. Konieczne będzie awaryjne otwieranie drzwi. Gdynia jest miastem, w którym na szczęście znajdziemy kompetentną do tego zadania firmę.

Złamany klucz został w drzwiach — lepiej sam go nie wyciągaj

Niestety, ale sami niewiele możemy zrobić, kiedy otwierając drzwi do domu, utkwi w nich złamany klucz. Wszystkie narzędzia, które mogłyby ewentualnie być przydatne, znajdują się zapewne w mieszkaniu, do którego nie mamy aktualnie dostępu. Przecież znaczna większość osób nie nosi przy sobie na co dzień pęsety i tym podobnych gadżetów. Musimy mieć na uwadze, że wszelkie próby wyciągnięcia, czy też wepchnięcia klucza, mogą skończyć się dla nas jeszcze gorzej. Jest prawdopodobieństwo, że zamiast polepszyć sytuację, możemy uszkodzić zamek i będzie on wymagał całkowitej wymiany, co łączy się z niemałymi kosztami. Szczególnie w przypadku nowoczesnych drzwi.

Potrzebny będzie fachowiec

Zamiast poświęcać czas na denerwowanie się z powodu nieszczęścia, lepiej podjąć właściwe działania. Najlepszym ratunkiem jest skorzystanie z usług ślusarza. Codziennością jest dla nich awaryjne otwieranie drzwi. Gdynia oferuje swym mieszkańcom najlepszych fachowców, dlatego też znalezienie właściwego zajmie nam dosłownie kilka chwil. Na szczęście w dzisiejszych czasach wystarczy wpisać właściwe hasło w wyszukiwarkę i przedzwonić na wskazany numer. Kiedy uda nam się skontaktować z właściwą firmą, to połowa drogi do dostania się do mieszkania już za nami.

Szybki sposób na pozbycie się problemu

W przypadkach awaryjnych, możemy liczyć na naprawdę szybką pomoc ślusarza. Profesjonalni fachowcy wiedzą, jaki stres towarzyszy ich klientom, dlatego, jeśli korzystamy z usług na najwyższym poziomie, to pomoc przybędzie naprawdę sprawnie. Jeśli chodzi o awaryjne otwieranie drzwi, Gdynia jest jednym z nielicznych Polskich miast w których notuje się prawie 100% skuteczności, bez konieczności wymiany zamków.

Kiedy fachowiec dotrze już pod nasze drzwi, to możemy mieć pewność, że za kilka minut wejdziemy w końcu do mieszkania. Zabieg usuwania klucza jest dla specjalisty czymś niesamowicie prostym. Umiejętności oraz specjalistyczny sprzęt pozwalają pozbyć się szkody w krótkim czasie. Wielu ślusarzy oferuje także wyrobienie nowego klucza od ręki, co w tej sytuacji będzie niezwykle przydatne.

[ssba-buttons]

Otworzymy każdy zamek!

24h / 7dni w tygodniu

Zadzwoń

510 510 118