Blog najlepsze otwieranie

Sytuacja awaryjna? Wezwij ślusarza!

Home / Blog / Artykuły / Sytuacja awaryjna? Wezwij ślusarza!

1 lutego 2019

Kilkuletnie dziecko zatrzasnęło się w domu wraz z kompletem kluczy i nie potrafi otworzyć zamka a rodzice odchodzą od zmysłów. Zgubione kluczyki od samochodu i bezradność jego właściciela, który już jest spóźniony do pracy. Zapomniany szyfr do sejfu. Takie sytuacje się zdarzają częściej niż mogłoby się wydawać…

Co wtedy robić? Po prostu wezwać ślusarza.

Awaryjne otwieranie zamków

Dobry zakład ślusarski z pewnością ma w swej ofercie awaryjne otwieranie mieszkania, awaryjne otwieranie samochodu, awaryjne otwieranie sejfu oraz wymianę zamków i wkładek.

Niektórzy mogą zastanawiać się czy ślusarz zgodzi się tak po prostu otworzyć zamek. I czy jest to w ogóle zgodne z prawem? Przecież z usług awaryjnego otwierania sejfów, samochodów czy mieszkań mogą korzystać złodzieje podszywający się pod właścicieli…

Wszystko zgodnie z prawem

Wszystko odbywa się zgodnie z prawem i w trosce o zadowolenie klienta. Każdy wzywający ślusarza powinien jednak liczyć się z tym, że ten zechce najpierw upewnić się, że faktycznie potrzebujemy pomocy. Dlatego warto zawsze mieć przy sobie dowód z aktualnym adresem zameldowania lub dowód rejestracyjny. W awaryjnej sytuacji ślusarz otworzy każde drzwi i zaoferuje wymianę zamków i wkładek.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości – ma prawo zwyczajnie odmówić usługi.

Zanim zbijesz szybę…

Choć o cenach tego typu usług krążą legendy – zanim zdecydujemy się np. zbić szybę w samochodzie, lepiej zapoznać się z ofertą i nie żałować. Za każdym razem, lecz zwłaszcza gdy chodzi o awaryjne otwieranie sejfów – wybierajmy sprawdzony zakład ślusarski. Tylko tak zapewnimy sobie fachową pomoc, minimum strat i dyskrecję dotyczącą okoliczności związanych z zaistniałą sytuacją.

 

[ssba-buttons]

Otworzymy każdy zamek!

24h / 7dni w tygodniu

Zadzwoń

510 510 118