Blog najlepsze otwieranie

Drzwi zatrzaskowe – czy to dobre rozwiązanie do Twojego mieszkania?

Home / Blog / Artykuły / Drzwi zatrzaskowe – czy to dobre rozwiązanie do Twojego mieszkania?

9 stycznia 2020

Być może należysz do osób, które często zapominają o zamknięciu drzwi od domu lub mieszkania. A drzwi zatrzaskowe to wręcz idealne rozwiązanie dla takich osób, którym przytrafią się takie sytuacje. Jednak czy takie drzwi są tak idealne jak może się wydawać? Przeczytaj artykuł i dowiedz się więcej na temat drzwi zatrzaskowych.
Spis treści:

  • Coś więcej o drzwiach zatrzaskowych
  • Nie tylko plusy
  • Dlaczego warto skorzystać z usług profesjonalisty?
  • Podsumowanie

Coś więcej o drzwiach zatrzaskowych

Można powiedzieć, że drzwi zatrzaskowe są świetnym pomysłem dla osób, którym czasami zdarza się wyjść z domu i nie zamknąć drzwi na klucz. A chyba niejednej osobie przydarzyło się coś takiego. Dlatego więc powstały takie drzwi zatrzaskowe, aby użytkownicy nie musieli już pamiętać o zamykaniu drzwi na klucz. Można powiedzieć, że one w zupełności likwidują ten problem. Może zastanawiasz się teraz, dlaczego niby te drzwi mają być pomocne? Już wyjaśniam. Otóż dlatego, że posiadają one zamek, który sam się blokuje, kiedy zamkną się drzwi. Jest to bardzo komfortowe rozwiązanie dla większości z nas, bo dzięki takim drzwiom nie trzeba np. szukać klucza, aby zamknąć drzwi kiedy nie masz na to czasu. Wystarczy tylko lekko je popchnąć, a same się zamkną.

Nie tylko plusy

Jednak, mimo licznych plusów tego rozwiązania, można dopatrzeć się też wad. Kiedy opuścisz mieszkanie w pośpiechu i nie zabierzesz ze sobą kluczy, to może powstać mały problem. A czemu? A to właśnie temu, że drzwi zatrzaskowe nie otworzą się jeśli nie będziesz miał klucza, albo po prostu nikogo nie będzie w domu, aby mógł Ci otworzyć drzwi. W takim wypadku nie da się nic zrobić. Możesz być bezradny i na pewno się złościsz. Masz rację, bo kto nie byłby zły, jakby nie mógł wejść do własnego mieszkania. Ale jest na to rozwiązanie. W takiej sytuacji warto skorzystać z profesjonalnej usługi awaryjnego otwierania mieszkań, bo to właśnie ślusarz ma wiedzę z tego zakresu i tylko on w takiej chwili może stać się Twoim wybawcą.

Dlaczego warto skorzystać z usług profesjonalisty?

Tak naprawdę, to w takich sytuacjach tylko profesjonalna pomoc może Ci pomóc. A ślusarz to osoba z doświadczeniem, wiedzą i umiejętnościami, które przez cały czas zdobywa. To także on zna tajniki z nowoczesnego otwierania mieszkań przy pomocy innowacyjnych narzędzi. Na dodatek ślusarz z profesjonalnej firmy to osoba wiarygodna, więc będziesz miał pewność, że awaryjne otwieranie mieszkania nastąpi bezinwazyjnie i w pełni bezpiecznie. A także, jeśli skorzystasz z usług specjalisty, to nie będziesz musiał płacić dodatkowych kosztów, które mógłbyś ponieść w przypadku nieumiejętnego otwierania drzwi przez amatora lub kogoś innego.

Podsumowanie

Drzwi zatrzaskowe to naprawdę dobre rozwiązanie dla osób, które chodzą z głową chmurach, ale także dla tych, które szukają wygody. Jednak pamiętaj o tym, że przy wychodzeniu z domu trzeba zawsze zabierać ze sobą klucze, bo jeśli tego nie zrobisz to wiesz już, jak może potoczyć się dalszy scenariusz tej historii. Dobrym pomysłem jest również zostawienie zapasowego kluczyka u zaufanego sąsiada lub ukrycie go gdzieś w pobliżu domu. Jednak mimo to, pamiętaj, że jeśli przytrafi Ci się sytuacja, kiedy nie będziesz mógł otworzyć drzwi, to zawsze możesz skorzystać z profesjonalnej pomocy ślusarza.

[ssba-buttons]

Otworzymy każdy zamek!

24h / 7dni w tygodniu

Zadzwoń

510 510 118