Awaryjne Otwieranie Zamków Mieszkaniowych, Samochodowych oraz Sejfowych Gdańsk, Gdynia, Sopot Awaryjne Otwieranie Zamków w Gdańsku, Gdyni i Sopocie
Jesteśmy do dyspozycji 24h / 7!
Telefon Awaryjnego Otwierania Zamków Samochodowych, Mieszkaniowych, Sejfowych w Gdańsku tel. 510 510 118

Ślusarz - solidnie i tanio - Gdynia

Kryzysowych sytuacji, takich jak np. zatrzaśnięte kluczyki od samochodu czy zgubienie kluczy od mieszkania, nie da się przewidzieć, ale można być na nie dobrze przygotowanym. Jeśli masz problem z zacinającym się zamkiem, klucz utknął lub złamał się w zamku albo zapomniałeś hasła do sejfu - zadzwoń pod numer 535 650 650 i skontaktuj się z naszymi ślusarzami. Ekspresowo dojedziemy do każdego zakątka Gdyni i udzielimy fachowej pomocy w awaryjnej sytuacji. Zaufaj wiedzy, kompetencjom i doświadczeniu naszych ślusarzy, tak jak zaufało im już setki mieszkańców Gdańska, Gdyni i Sopotu.

Całodobowa pomoc ślusarka

Jesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji, działamy przez 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu. Obsługujemy wszystkie dzielnice Gdyni, na fachową pomoc ślusarzy mogą liczyć m.in. mieszkańcy Obłuża, Oksywia, Witomina, Orłowa czy Karwin. Do awaryjnego otwierania drzwi i naprawy zamków używamy specjalistycznych, nowoczesnych narzędzi. Przy pracy stosujemy bezpieczne i bezinwazyjne metody, dzięki którym zamek i drzwi nie są narażone na szwank. Proponujemy najkorzystniejsze ceny usług ślusarskich nie tylko w Gdyni, ale i w całym Trójmieście.

Awaryjne otwieranie mieszkań i samochodów

Mieszkańcom Gdyni możemy zaoferować kompleksowe usługi ślusarskie. Podejmujemy się wymiany i naprawy zamków każdego typu, prowadzimy serwis pogwarancyjny drzwi i zamków, zajmujemy się również naprawą drzwi różnych producentów, m.in. Ok.-Bud, Gerda, Dierre, Laporte, Solo czy Witex. Zadzwoń do nas, jeśli:

  • zatrzasnąłeś kluczyki w samochodzie i trzeba awaryjnie otworzyć auto,
  • konieczne jest awaryjne otwieranie mieszkania, ponieważ zgubiłeś klucze, zatrzasnąłeś drzwi lub klucz złamał się w zamku,
  • trzeba awaryjnie otworzyć garaż lub bramę wjazdową,
  • zapomniałeś hasła lub nie możesz otworzyć sejfu, kasy pancernej albo kasetki,
  • nie możesz otworzyć lub chcesz wymienić kłódkę,
  • musisz wymienić lub naprawić zamek.